30 Temmuz 2015 Perşembe

Eğlenceli Japon Dizisi : Switch Girl
Dizi Adı:Switch Girl

1.Sezon :8 Bölüm

2.Sezon :8 Bölüm

Tür:Komedi

Oyuncular:


Arata rolüyle Ren Kiriyama

Nika rolüyle Mariya Nishiuchi
Yaz sıcağında dram çekemem diyor ve japon dizisi arıyorsanız japonlarda komedi dizisi dolu var.Bunlardan biri de manga dan uyarlama olan Switch Girl namı değer Şalter Kız.Hatta manga 5 milyona yakın kopya satmış bulunmaktaymış.Anlayacağınız popüler manga dan uyarlanmış bir dizi.


Yukarıda afişde gördüğünüz iki kız da aynı.Okulda şalterleri açıyor ve herkesin özenerek baktığı,süslü popüler kıza dönüşüyor.Fakat evdeyken şalterler kapanınca okuldakinin zıttı bir dış görünüşe bürünüyor.Okuldakiler şalterlerin kapalı olduğu halini görseler inanmazlar hatta tanımazlar bence.
Ve tabii ki de bu sırrını okulda en yakın arkadaşı haricinde kimsecikler bilmiyor.Esas oğlanımız da tam tersi okulda gözlüklü bir tipken dışarda yakışıklı bir prense dönüşüyor.
Tabii olacak ya bu ikisi komşu olduklarından şalterler kapalı iken birbirlerini görüyorlar.Olaylar böyle başlıyor...Diziyi izlerken anime izliyormuş gibi bir duygu hissettiğimden herhalde diziyi ben sevdim.

İki sezondan oluşan dizimizin oyuncuları Mariya Nishiuchi ile Ren Kiriyama.

İkisininde uyumları güzeldi.Kızın şalterler kapalı iken hali bana baya komik geldi.Türü Komedi yazsa da romantizm de mevcut.Bu ayrıntıda izlemek isteyenlere duyrulur.
Ren Kiriyama'yı başka bir dizi de karanlık,kötü bir karakter canlandırırken izlemiştim.Fazla sevememiştim ama bu dizimizde  kendilerine bayıldım.


Evet 2.sezon afişini de bırakıp yazımı sonlandırıyorum.

Bol kahkahalı seyirler dilerim..5 yorum:

 1. 8 bölüm ve konusuda süper ağlamaya biraz ara mi versem 😍

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 2 sezon olunca 16 bölüm oluyor.Yine de sen bilirsin.....

   Sil
 2. Oo yine de iyi ama tabi ben her diziye sulanmazsam olmaz 😄

  YanıtlaSil
 3. Hep izlemediğim dizileri izlemişsin :) Bu dizi de afişini görüp görüp es geçtiğim dizilerden, ama sen şimdi anlatınca bi çekici geldi sanki. Kararımı verdim City Hall'e başlayacaktım ama fazla Cha Seung Won'dan zehirlenmeyi önlemek için (bu aralar CSW'ye taktım ne var ne yok izliyorum) araya bunu alayım bari.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eglenceli bir ara istersen bu dizi tam senlik umarım beğenirsin ;):)Cha Seung Won havalı ajusshimiz ben de severim kendilerini. Iyi seyirler dilerim ^_^

   Sil

*Lütfen herhangi bir site veya blogun linkini paylaşmayınız.
*Spoiler,Küfürlü içerik, Siyasi,Dini,tartışmaya sebep olacak yorumlar yapmamaya özen gösterelim.


***Anlayışınız ve ziyaret ettiğiniz için teşekkürler***
HanHan Asya

Tasarım : Merve Canbaz