22 Haziran 2015 Pazartesi

Film Önerisi:The LibraryAşağıda anlatacağım film kısacık olsa da bir çok duyguyu barındıran bir film.Bu filmi sahur vaktini beklerken izlediğimden hemen pc başına geçebilmem mümkün olmadı.Bende elime kalemi kağıdı alıp film hakkındaki düşüncelerimi not almak,yazmak istedim.

Film 30 dk.'dan oluşuyor ve adı üzerinde kütüphane de geçiyor.Azıcık replik ile bu kadar duygu nasıl ifade edilmiş bilemiyorum.Fakat film bittiğinde boğazımda bir düğüm,göğsümde bir yumru hissettim ve bunlarla beraber gözlerim dolmuştu.Daha fazla uzatırsam spoilere kaçabileceğimden Yeppudaa Sitesinde verilen tanıtımı paylaşıyorum.Yapım Yılı: 2014
Süre: 31 Dakika
Ülke: Tayland
Tür: Romantik,Komedi,Dram

Oyuncular:
Ananda Everingham /Jim
Selina Wiesmann /Ann
Niti Chaichitathorn/ Boy
Nutcha Ardam/ Fidanzata di Jim
Dominic Wiesmann / Fidanzato di Ann

Konu:
Ann isminde bir kız kütüphanede çalışır. Bir gün bir erkek ondan bir kitap ister. Daha sonra kütüphaneye gelmeye devam eder. Kız mı yoksa erkek mi aşkını itiraf edecektir.


HanHan Tanıtımı ve Yorumu:

                            

Günün birinde bir adam kütüphaneye gelir ve orada çalışan kıza "A Midsummer Night's Dream" isminin yazdığı not kağıdını gösterir.Kız da kitabı bulur ve adama verir.Hikayemiz böyle başlamaktadır.
Az replik,bol duygu ile harmanlanıp filmimiz ortaya çıkmış.Verilmek istenen mesaj çok güzel yazımda yazmasam bile film bitince zaten sizde o mesajı almış bulunacaksınız.30 dk.da"ne anlatılabilir?"" ne kadar güzel olabilir ki?" diyebilirsiniz.izlemeden bilemezsiniz.Bu sebepten size önerimdir bu filmi izleyin.
Hayatınızdan 30 dk. alsa da bir çok anlam yükleyeceğini umuyorum.
KEYİFLİ SEYİRLER
1 yorum:

  1. Super filmdi ya nasil guzel anlatmışsın "boğazım da bir düğüm, göğsüm de bir yumru" ���� anlatılmaz yani izlenmesi lazım kesinlikle ��❤❤

    YanıtlaSil

*Lütfen herhangi bir site veya blogun linkini paylaşmayınız.
*Spoiler,Küfürlü içerik, Siyasi,Dini,tartışmaya sebep olacak yorumlar yapmamaya özen gösterelim.


***Anlayışınız ve ziyaret ettiğiniz için teşekkürler***
HanHan Asya

Tasarım : Merve Canbaz