4 Ekim 2015 Pazar

Gece Aklıma Gelen Yazılar Şimdi Neredeler Acaba ?
Gece olduğunda tam uyumaya hazırlanırken, kafamda bir sürü fikir ampulü çıkıyor.
Hani kalkıp pc başına geçsem bir sürü yazı yazarım.Sonrasında evdekileri 'ne yapıyor bu kız gece gece' diye ayaklandırmamak adına,kafamdakileri yok sayarak uyumaya çalışıyorum.
Ama uyumak ne mümkün!
 Uyku düzenim yaz ayıydı, ramazandı,bayramdı derken hiç düzelmedi,bir de aklımda doluşan fikir ampulleri !!!
Gel de saat sabah 5 ten evvel uyu?!


Sabah yani bana göre sabah olan öğlene doğru kalktığımda,o ampullerden hiç eser kalmıyor.Nereye gittikleri belli olmayan bu ampuller,o an yazılmazsa kaybolan türlerden..
Durum böyle olunca,sonunda yapılacakların en iyisinin not almak olduğunu anladım.

Sizde de bu şekilde oluyor mu bilemiyorum. Benim okul gibi bir derdim olmasa da, sınavlarım yaklaşmadan çalışmak adına erken yatıp,sabah vaktinde kalkmam lazım.

Zaten geçen bahar dönemi sınavlarına giremedim.Aniden çıkan umre kararı ile yatan bahar dönemini bu sene af dileyerek söylüyorum,eşek gibi çalışarak telafi etmem gerekecek.Bilsem kayıt olmazdım ki para gitmesin.
Gittiğime pişman mıyım?Tabii ki de hiç mi hiç  pişman değilim.
Oraların para,mal,mülk ile paha biçilemeyecek bir değeri var.
Ben sadece kayıt olmasaydım diye düşündüm ama her şeyde vardır bir hayır diyorum.

Laf uyku düzeninden ne ara benim umreye gitme mevzuma geldi anlayamadım.Aranızda uyku düzeni benimki gibi bozuk olanlar varsa İnşaAlah en yakın zamanda düzelir.

Gece yatmaz,sabah kalkmaz HanHan yazdı.
Okuduğunuz için teşekkürler ^.^

4 yorum:

 1. aynı sorun bende de var biliyormusun. Gece binbir fikir sabah fos. Her zaman diyorum kalkayım not edeyim. onu da usenmekden yapamiyorum sonra da ucuuup gidiyorlar. Sinir bir durum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Demek ki bu sorun çoğu blogger da var.Sadece bende değilmiş.Çözüm şimdilik not almaktan başka birşey gibi gözükmüyor :)

   Sil
 2. Sen=Ben Bazen öyle çok konu arayışına giriyorum ki hani aniden gece kalkarsın ya o ara düşünerek uyanıyorum.Sonra sabah olunca puff gidiyor.Bu konuda benim de yazım olacaktı blogger defterimde sırasını bekliyordu sende görünce çok sevindim.Duygularımı yazmışsın resmen aynı durumdayız. :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bana çözüm deftere yazmak gibi gelse de ilham bir anlığına geliyor.Demek bloggerların ortak derdi bu.Tez zamanda etkili bir çözüm bulunur inşaallah ;)

   Sil

*Lütfen herhangi bir site veya blogun linkini paylaşmayınız.
*Spoiler,Küfürlü içerik, Siyasi,Dini,tartışmaya sebep olacak yorumlar yapmamaya özen gösterelim.


***Anlayışınız ve ziyaret ettiğiniz için teşekkürler***
HanHan Asya

Tasarım : Merve Canbaz