30 Nisan 2015 Perşembe

Son Zamanlardaki Trend Web Dizileri

    Eğer güncel dizi takip ediyorsanız sizlerde son zamanlarda bir çok web dizisinin yayınlandığını fark etmişsinizdir. Hepsi de kısa kısa çerezlik diziler.
Bu web dizi furyası ne zaman başladı tam kestiremesem de sanki Aftermath,Wampire Flower,Lee Min Ho'nun Çinli Aktris ile oynadığı Line Draması ilklerdenmiş gibime geliyor.Ya da benim ilk izlediklerim onlar o sebebten ilk yayınlanmış zannediyorum.
Bazıları o kadar güzel oluyor ki keşke daha uzun olsa ,daha çok bölümü olsa diye sızlanabiliyorum.


Şöyle ki bizim web dramalarında genelde idoller rol alıyor .Koreli idoller için de iyi olabiliyor.Çünkü oyunculukları ne kadar güzel olsa da idol olduklarından Kbs,Sbs,Mbc gibi kanallarda oynadıkları zaman nefret yorumu alabiliyorlar.Bununla beraber zaten hepsinin comeback çalışmaları vs. işleriyle meşgul olduklarından web draması ile fazla bir şekilde yorulmuş olmuyorlar.

Genel olarak baktığımız da bizim için de iyi oluyor.Zira hepimizin sınav zamanları veya çalışmakla meşgul olduğu için dizi izleyemediği günler oluyor."Azıcık da olsun stresimi atayım dizi izleyeyim"deyince web dramaları adeta çölde su bulmuş gibi sevinmemize sebeb oluyor.

Başlıca Web Dizileri:

Wampire Flower

Dr.Mo Clinic[Dr.Ian]

Love Cells

Another Parting

Aftermath [ 2 Sezon ]

Dream Knight

Her Lovely Heels

One Sunny Day

Exo Next Door 

 Dahası da yolda yayınlanacak ve çevrilip biz drama severlerin imdadına yetişecek.
Keyifli Seyirler Dilerim.2 yorum:

  1. Yazı çok iyi olmuş. Bu aralar kanal dizileri yerine web dizilerini daha çok sabırsızlanarak izliyorum.Bence web dizileri daha iyi oluyor konu bakımından biraz daha yaratıcılar. ^_^

    YanıtlaSil
  2. Hiç wep draması izlememiştim hangisinden başlasak :)

    YanıtlaSil

*Lütfen herhangi bir site veya blogun linkini paylaşmayınız.
*Spoiler,Küfürlü içerik, Siyasi,Dini,tartışmaya sebep olacak yorumlar yapmamaya özen gösterelim.


***Anlayışınız ve ziyaret ettiğiniz için teşekkürler***
HanHan Asya

Tasarım : Merve Canbaz